Kommenteeri

WTR 1000 tunnustab AAA Patendibürood ainsana Eestis kõrgeima kategooria büroona nii kaubamärgi kohtuvaidluste kui registreerimise kategooriates.

AAA Patendibüroo (rahvusvaheliselt AAA Legal Services) on järjekordselt saanud tunnustuse kui üks parimatest intellektuaalomandi büroodest Eestis. Sellise sõltumatul uurimustööl põhineva hinnangu andis 2021. aasta väljaanne World Trademark Review 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals.

Uurimus näitab, et meie pühendumusega tehtud töö ja meeskonna tugevdamine hiljutise ühinemise läbi on meile ainsa Eesti büroona toonud kõrgeima (Tier 1) tunnustuse mõlemas valikukategoorias – õiguste jõustamises ja kohtuvaidlustes ning registreerimises ja strateegias. Oleme õnnelikud, et meie strateegia osutada kõiki intellektuaalomandi valdkonna teenuseid  kannab vilja – on au olla edetabelite tipus mõlemas kategoorias nende väheste büroode hulgas, kes kõrgeima (Tier 1) tunnustuseni on jõudnud.

Väljaande kohaselt “AAA on saavutanud tõelise hoo ühinemisega Eesti ühe tunnustatuima patendibürooga LASVET. See samm on võimekust märkimisväärselt laiendanud ja tugevdanud turupositsiooni nii vaidluste kui ka registreerimisteenuste valdkonnas.”

Nimeliselt tõstis  WTR1000 esile nelja meie patendivolinikku. Büroo juhtivpartner Almar Sehver sai tunnustuse mõlemas individuaalses kategoorias. Almarit kirjeldatakse, kui “suurepärast liidrit ja ühte parimatest professionaalidest riigis. Keerukate juhtumite lahendamisel – näiteks ravimitööstuse küsimustes – võib arvestada tema suurepäraste oskuste ja efektiivsusega”.

Uuring hindab meie partnerit Villu Paveltsit registreerimise ja strateegia kategoorias kui “prominentset strateegiaeksperti  ja kõrge mainega kaubamärgivolinikku, kel on enam kui nelja aastakümne pikkuse kogemus.”

Väljaande poolt saavad kiitust ka mitmekülgsed kohtuvaidlejad Mikas Miniotas ja Ingrid Matsina - esimene kui „kiire ja edukas rikkumis- ja tolliprotseduuride käsitleja“ ning teine ​​kui „abivalmis ja kiirelt reageeriv patendivolinik, kes on suurepärane menetluslike peensuste selgitaja“.

Meil on samuti heameel tõdeda, et meiega seotud Leedu büroo AAA Law saavutas kõrgeima tunnustuse Leedus ja PETERSONA PAPENTS – AAA LAW saavutas kõrgeima tunnustuse Lätis.

WTR1000 on ainus sõltumatu ja kõikehõlmav väljaanne, mis on pühendatud maailma juhtivate kaubamärgispetsialistide väljaselgitamisele. Väljaanne selgitab välja kaubamärgivaldkonna talendid rohkem kui 80 riigis kogu maailmas. Täieliku ülevaate leiate siit.

Lisa kommentaar

Email again: